Українською  English Головна сторінкаГоловна сторінка    Мапа сайтуМапа сайту    КонтактиКонтакти
Про проект
Новини та події
Напрацювання Проекту ЄС "Сприяння реформі вторинної медичної допомоги в Україні"
Пілотні регіони
Огляди
Законодавство
Твінінг та партнерство лікарень
Словник
Фотогалерея
Відеогалерея
Посилання
Контакти
Створення та реєстрація комунальних некомерційних медичних підприємств: зразки документів
Глосарій термінів з якості та стандартизації медичної допомоги
Головна    Пілотні регіони    Житомир    Новини    Експерти проекту розповідають про новітні моделі організації лікарняної допомоги у прямому ефірі програми «Ваше здоров’я»

Експерти проекту розповідають про новітні моделі організації лікарняної допомоги у прямому ефірі програми «Ваше здоров’я»

17.04.2009

 

15 квітня 2009 р. керівник проекту Оксана Абовська, міжнародний експерт проекту з інституційного розвитку і підготовки управлінських кадрів Лука Брусаті та  національний експерт проекту з питань політики та законодавства Володимир Рудий взяли участь у прямому ефірі програми «Ваше здоров’я» Житомирської ОТРК.

 

Програма «Ваше здоров’я» Житомирської ОТРК є інформаційним партнером проекту «Сприяння реформі вторинної медичної допомоги в Україні»,  яка впродовж довгого часу активно висвітлює різноманітні аспекти реформування вітчизяної системи охорони здоров’я. Зазначений прямий ефір організовано в рамках співпраці програми «Ваше здоров’я» з проектом та задля продовження обговорення рекомендацій проекту щодо покращенння надання медичної допомоги в Україні.

Розмову було побудовано на основі запитань, що надійшли до редакції після виходу програми «Ваше здоров’я» від 27.01.2009, в якій також брали участь експерти проекту та, в якій мова йшла про оптимізацію мережі лікарняних закладів на території Житомирської області. Відтак ескперти проекту дали детальне тлумачення щодо можливостей покращення доступу населення до якісних медичних послуг, ставлення самих медичних працівників до запропонованих проектом ідей, переваг впровадження в Україні європейських моделей організації лікарняної допомоги,  забезпечення профілактики захворювань та питання оплати медичних послуг.

Відеосюжет: Програма «Ваше здоров’я», Житомирська ОТРК, журналіст Людмила Натикач
 

повернутися
Партнери

Етапи виконання проекту

Офіс проекту

Твінінг та партнерство лікарень

« Новини

  EposEcorysNI-CO
Проект фінансується Європейським Союзом Проект виконується консорціумом EPOS спільно з ECORYS та NI-CO
     

Погляди, відображені у цій публікації, не обов'язково збігаються з поглядами Європейської Комісії