Українською  English Головна сторінкаГоловна сторінка    Мапа сайтуМапа сайту    КонтактиКонтакти
Про проект
Новини та події
Напрацювання Проекту ЄС "Сприяння реформі вторинної медичної допомоги в Україні"
Пілотні регіони
Огляди
Законодавство
Твінінг та партнерство лікарень
Словник
Фотогалерея
Відеогалерея
Посилання
Контакти
Створення та реєстрація комунальних некомерційних медичних підприємств: зразки документів
Глосарій термінів з якості та стандартизації медичної допомоги
Головна    Новини та події    Експерти проекту взяли участь в громадсько-політичному ток-щоу «Лабіринт»

Експерти проекту взяли участь в громадсько-політичному ток-щоу «Лабіринт»

19.06.2008

10 червня 2008 експерти проекту Бела Каунцінгер, Володимир Рудий, Сергій Дяченко, Наталія Лучшева взяли участь в прямому ефірі громадсько-політичної програми «Лабіринт» Харківської ОТРК. Актуальні проблеми Харківського регіону і суспільства в цілому – соціальний, економічний, політичний, правовий спектрум тем знаходять віддзеркалення у ток-шоу „Лабіринт”, учасниками якого виступають провідні фахівці, державні службовці, політики, депутати, молодь, громада, а завдяки прямому ефіру і самі мешканці міста та області.

Черговий випуск «Лабіринту» було присвячено реформуванню системи охорони здоров’я у Харківській області. Обговорення нагальних питань медичної галузі відбувалось за участі начальника Головного Управління охорони здоров’я Харківської облдержадміністрації Олександра Вікторовича Галацана, заступника начальника Головного управління, начальника відділу з питань організації охорони дитинства та материнства Єфіментко Тетяни Петрівни, головного лікаря Близнюківської ЦРЛ Полікової Лариси Василівни, головного лікаря Краснокутської ЦРЛ Черниша Олександра Івановича.

Пан Галацан розповів про поточний стан сфери охорони здоров’я області та про хід впровадження медичної реформи, а також про позитивний досвід попередніх проектів ЄС, що впроваджувались у Харківській області протягом останніх років: «Фінансування та управління у сфері охорони здоров’я в Україні», «Підтримка розвитку системи медичних стандартів в Україні».

Пан Рудий, національний координатор з питань політики і законодавства у сфері охорони здоров’я, розповів про завдання проекту ЄС «Сприяння реформі вторинної медичної допомоги в Україні».

Міжнародний експерт проекту Бела Каунцінгер розповів про досвід Німеччини щодо реформування сфери охорони здоров’я.

Головні лікарі Близнюківської та Краснокутської ЦРЛ, що є пілотними закладами проекту ЄС «Сприяння реформі вторинної медичної допомоги в Україні», поділились першими досягненнями на шляху впровадження проекту.

повернутися
  EposEcorysNI-CO
Проект фінансується Європейським Союзом Проект виконується консорціумом EPOS спільно з ECORYS та NI-CO
     

Погляди, відображені у цій публікації, не обов'язково збігаються з поглядами Європейської Комісії