Українською  English Головна сторінкаГоловна сторінка    Мапа сайтуМапа сайту    КонтактиКонтакти
Про проект
Новини та події
Напрацювання Проекту ЄС "Сприяння реформі вторинної медичної допомоги в Україні"
Пілотні регіони
Огляди
Законодавство
Твінінг та партнерство лікарень
Словник
Фотогалерея
Відеогалерея
Посилання
Контакти
Створення та реєстрація комунальних некомерційних медичних підприємств: зразки документів
Глосарій термінів з якості та стандартизації медичної допомоги
Головна    Новини та події    Проведено серію одноденних семінарів для представників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Дніпропетровської області

Проведено серію одноденних семінарів для представників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Дніпропетровської області

18.08.2009

Проектом ЄС «Сприяння реформі вторинної медичної допомоги в Україні» на прохання Міністерства охорони здоров’я України 12-13-14 серпня 2009 р. в Дніпропетровську  проведено три одноденні семінари для представників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Дніпропетровської області на тему: «Роль місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування в сучасній реформі системи охорони здоров’я України». В роботі семінарів взяли участь представники Дніпропетровської державної адміністрації та обласної ради, голови районних та міських рад, керівники органів управління охороною здоров’я та фінансових органів виконкомів місцевих рад Дніпропетровської області.


У ході роботи семінарів було представлено наступні презентації:

•    Сучасні методи управління охороною здоров'я в ЄС та можлива модель реформування галузі в Україні (керівник Проекту ЄС «Сприяння реформі вторинної медичної допомоги в Україні» О.Абовська)
•    Роль місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування у забезпеченні реформ системи медичного обслуговування населення в Україні (Володимир Рудий).
•    Роль місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування у контролі за фінансово-економічною діяльністю лікарень та якістю надання медичної допомоги населенню (Сергій Дяченко)
•    Реформи охорони здоров’я та існуючі законодавчі рамки: можливості та перешкоди (Анна Нечай)
•    Впровадження реформ в сфері охорони здоров’я в Україні: результати, проблемні питання та перспективи.( Володимир Рудий)
• Досвід реформування медичних закладів Золочівського та Близнюківського районів Харківської області. Запитання та обговорення (Олексій Гавва – головний лікар  КП «Золочівська ЦРЛ» та Лариса Полікова – головний лікар КП «Близнюківська ЦРЛ»)

повернутися
  EposEcorysNI-CO
Проект фінансується Європейським Союзом Проект виконується консорціумом EPOS спільно з ECORYS та NI-CO
     

Погляди, відображені у цій публікації, не обов'язково збігаються з поглядами Європейської Комісії