Українською  English Головна сторінкаГоловна сторінка    Мапа сайтуМапа сайту    КонтактиКонтакти
Про проект
Новини та події
Напрацювання Проекту ЄС "Сприяння реформі вторинної медичної допомоги в Україні"
Пілотні регіони
Огляди
Законодавство
Твінінг та партнерство лікарень
Словник
Фотогалерея
Відеогалерея
Посилання
Контакти
Створення та реєстрація комунальних некомерційних медичних підприємств: зразки документів
Глосарій термінів з якості та стандартизації медичної допомоги
Головна    Новини та події    Другий брифінг для журналістів на тему: «Роль лікарень у процесі надання кваліфікованої спеціалізованої медичної допомоги».

Другий брифінг для журналістів на тему: «Роль лікарень у процесі надання кваліфікованої спеціалізованої медичної допомоги».

16.09.2009

15 вересня 2009 р. в рамках організації конкурсу серед журналістів національних ЗМІ на краще висвітлення питань, що стосуються подальшого розвитку системи охорони здоров’я в Україні «Змінити себе - змінити світ», проектом Європейського Союзу «Сприяння реформі вторинної медичної допомоги в Україні» проведено другий брифінг щодо ролі лікарень у процесі надання медичної допомоги. Метою проведення брифінгу є висвітлення питання подальшого розвитку системи охорони здоров’я в Україні. Страхова медицина: солідарність, рівноправність та доступність"

З доповіддю щодо сучасних тенденцій розвитку лікарняної допомоги в Україні та світі виступила керівник проекту Європейського Союзу «Сприяння реформі вторинної медичної допомоги в Україні» Оксана Абовська. Головний лікар комунального некомерційного підприємства «Золочівська центральна районна лікарня» Олексій Гавва та головний лікар комунального некомерційного підприємства «Близнюківська центральна районна лікарня» Лариса Полікова розказали про досвід реформування медичних закладів  у Золочівському та Близнюківському районах Харківської області та ті переваги, що їх отримали медичні працівники та населення  внаслідок впровадження змін. Страхова медицина: солідарність, рівноправність та доступність"

Подальше обговорення розгорнулось навколо питання ролі сімейного лікаря у сучасній системі надання медичної допомоги,  розвитку сімейної медицини на селі та у містах.

Конкурс  для журналістів національних ЗМІ «Змінити себе – змінити світ» розпочався 30 липня 2009 року, про що було повідомлено на прес-конференції в інформаційному агентстві УНІАН, та триватиме до 30 листопада 2009 року.

 

  • / , 0.00 Kb
повернутися
  EposEcorysNI-CO
Проект фінансується Європейським Союзом Проект виконується консорціумом EPOS спільно з ECORYS та NI-CO
     

Погляди, відображені у цій публікації, не обов'язково збігаються з поглядами Європейської Комісії