Українською  English Головна сторінкаГоловна сторінка    Мапа сайтуМапа сайту    КонтактиКонтакти
Про проект
Новини та події
Напрацювання Проекту ЄС "Сприяння реформі вторинної медичної допомоги в Україні"
Пілотні регіони
Огляди
Законодавство
Твінінг та партнерство лікарень
Словник
Фотогалерея
Відеогалерея
Посилання
Контакти
Створення та реєстрація комунальних некомерційних медичних підприємств: зразки документів
Глосарій термінів з якості та стандартизації медичної допомоги
Головна    Новини та події    Навчально-ознайомча поїздка до Італії, Австрії та Словенії

Навчально-ознайомча поїздка до Італії, Австрії та Словенії

16.07.2008

З 1 по 9 липня 2008 проектом організовано навчальну поїздку до Італії, Австрії та Словенії для партнерів проекту з боку Міністерства охорони здоров’я України, обласних адміністрацій трьох пілотних областей проекту (Житомирської, Полтавської та Харківської), а також Національної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.

Метою навчальної поїздки стало вивчення різних способів організації, фінансування та управління наданням медичних послуг в Італії, Австрії та Словенії, а також можливість використання в Україні моделей та сценаріїв розвитку вторинної медичної допомоги зазначених країн. Представники місцевих органів влади, лікувально-профілактичних закладів, адміністрацій територіальних медичних об’єднань ділились досвідом з українськими фахівцями щодо методологій регіонального стратегічного планування та підходів до визначення пріоритетів систем охорони здоров’я.

Зокрема, під час зустрічей української делегації з регіональним комісаром з охорони здоров’я та соціального захисту, професором Володимиром Косичем (м. Трієст, Італія) та з Максиміліаном Міггічем, директором Департаменту контрактних відносин страхової компанії (KGKK) (м. Клагенфурті, Австрія), обговорювалось питання впливу регіональних пріоритетів систем охорони здоров’я на її структуру та організацію.

Розвиток між-секторального співробітництва, створення системи охорони здоров’я, спрямованої на потреби пацієнта та координація надання безперервної медичної допомоги стали темою для дискусії українських фахівців з доктором Марко Дзанором, мером міста Мартін’якко (Італія), та доктором Катею Панутті, заступником мера з соціальних питань, та доктором П’єрлуіїджі Струдзо, директором центру первинної медичної допомоги.

повернутися
  EposEcorysNI-CO
Проект фінансується Європейським Союзом Проект виконується консорціумом EPOS спільно з ECORYS та NI-CO
     

Погляди, відображені у цій публікації, не обов'язково збігаються з поглядами Європейської Комісії